Jędrzejczyk: Dopisujemy trzy punkty i jedziemy dalej

sports news

– Nie było łatwo. Wiemy i zdajemy sobie sprawę z tego, że nie do końca wyglądało to tak, jak powinno, ale najważniejsze jest zwycięstwo – powiedział po meczu z Lechem Poznań Artur Jędrzejczyk.

– W pierwszych 20 minutach trochę za bardzo się cofnęliśmy i daliśmy Lechowi dużą swobodę w rozgrywaniu piłki, lecz takie mecze się zdarzają. Nie popadajmy w jakąś paranoję, hurraoptymizm. Jedziemy dalej. Wiadomo, była długa przerwa. Nasze nastawienie jest takie, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Na pewno wrócimy do tego, co było – stwierdził Jędrzejczyk, cytowany przez oficjalny serwis Legii, legia.com.

– Najgorsze na dziś jest to, że na trybunach nie ma kibiców. Nikt się tego nie spodziewał, ale póki co się do tego przyzwyczaić. Wiemy, że od połowy czerwca fani będą mogli zająć 25% miejsc na stadionie, więc będzie dobrze. Medal po rywalizacji z Lechem wręczyłbym Tomasowi Pekhartowi. Biegał, pracował dla drużyny, dobrze się zastawiał. No i strzelił zwycięskiego gola, poszedł za piłką do końca, spadła tam, gdzie akurat był. To cenne zwycięstwo, dopisujemy trzy punkty i jedziemy dalej – zakończył obrońca Legii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.