Lewczuk: Był to bardzo ciężki mecz

sports news

– Wygrana w Poznaniu dobrze smakuje, tym bardziej, że długo nie graliśmy w piłkę. Jeszcze do niedawna można było tylko powspominać dawne mecze. Teraz jednak zaczęliśmy po przerwie od dwóch zwycięstw, w pucharze i lidze i to na obcych boiskach, a na wyjazdach rzadko wygrywaliśmy – powiedział po wygranym meczu z Lechem Poznań, obrońca Legii Warszawa, Igor Lewczuk.

– Był to bardzo ciężki mecz. Czasami brakowało nam sił, pomysłu i innych rzeczy. Mimo to stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, które niestety nie zostały wykorzystane. Lech też miał swojego okazje. Nie wiem, jak to wyglądało w telewizji, jeśli chodzi o jakość piłkarską, ale dla nas w tej chwili najważniejsze są trzy punkty – podsumował Lewczuk, który w niedzielę obchodził 35. urodziny.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.