Joao Felix z kontuzją kolana

sports news

Atletico Madryt poinformowało, że Joao Felix nabawił się podczas treningu kontuzji kolana i czeka go przymusowa przerwa w zajęciach.

Według wstępnych diagnoz lekarskich, Portugalski napastnik naderwał więzadło poboczne w lewym kolanie. Według madryckich mediów, jego przerwa w treningach potrwa przynajmniej trzy tygodnie.

W tym sezonie Jao Felix wystąpił w 28 meczach Atletico, zdobywają 6 bramek i notując 3 asysty. Jest to już trzecia kontuzja 20-latka w tym sezonie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.