Prezes Lazio pozwie La Gazzetta dello Sport

sports news

W opublikowanym na stronie internetowej Lazio Rzym komunikacie, klub poinformował, że podejmie kroki prawne przeciwko dziennikowi La Gazzetta dello Sport.

W poniedziałkowym wydaniu gazety, zamieszczono szereg decyzji i wypowiedzi, dotyczących prezesa Lazio, Claudio Lotito, które jego zdaniem, godzą w jego dobre imię.

“Dr. Claudio Lotito zapoznał się z artykułem opublikowanym w Gazzetta dello Sport, napisanym przez Sebastiano Vernazzę, mającym na celu zniesławienie i zdyskredytowanie jego osoby. Wolność prasy, nie może naruszać praw innych osób. Prezes Lazio udzielił swoim prawnikom pełnomocnictwa, do reprezentowania go we wszystkich sądach, w celu ochrony swoich praw, które zapewnia mu Konstytucja” – napisano na oficjalnej stronie rzymskiego klubu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.