Joaquin Blazquez wzmocnił Valencia CF

sports news
Oceń

Joaquin Blazquez został nowym zawodnikiem Valencia CF – poinformowali sześciokrotni mistrzowie Hiszpanii na swojej oficjalnej stronie.


Zaledwie osiemnastoletni golkiper dołączył do popularnych „Nietoperzy” na zasadzie osiemnastomiesięcznego wypożyczenia z Talleres de Cordoba.

Zawarte między klubami z Argentyny i Hiszpanii porozumienie zakłada również opcję pierwokupu latem 2020 roku. Kwota ewentualnego przyszłego transferu wyniesie przynajmniej trzy miliony euro.

Joaquin Blazquez jest związany z Talleres de Cordoba umową, obowiązującą do końca czerwca 2022 roku.

Valencia CF zajmuje aktualnie ósme miejsce w tabeli rozgrywek Primera Divsion.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB