Joaquin Blazquez wzmocnił Valencia CF

sports news

Joaquin Blazquez został nowym zawodnikiem Valencia CF – poinformowali sześciokrotni mistrzowie Hiszpanii na swojej oficjalnej stronie.

Zaledwie osiemnastoletni golkiper dołączył do popularnych „Nietoperzy” na zasadzie osiemnastomiesięcznego wypożyczenia z Talleres de Cordoba.

Zawarte między klubami z Argentyny i Hiszpanii porozumienie zakłada również opcję pierwokupu latem 2020 roku. Kwota ewentualnego przyszłego transferu wyniesie przynajmniej trzy miliony euro.

Joaquin Blazquez jest związany z Talleres de Cordoba umową, obowiązującą do końca czerwca 2022 roku.

Valencia CF zajmuje aktualnie ósme miejsce w tabeli rozgrywek Primera Divsion.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.