Tungate: Podjąłem ryzyko i liczę na przełom

sports news

– Wiem, co mogę zrobić, gdy jestem w dobrej formie – wyznał Rohan Tungate w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

Aktualny indywidualny wicemistrz Australii pragnie dołączyć do żużlowej elity globu w 2020 roku. Zagwarantuje mu to miejsce na podium Grand Prix Challenge, zaplanowanego na 24 sierpnia w chorwackim Gorican.

– Muszę w tym sezonie wystrzelić i przygotować się na rundy kwalifikacyjne. Mam nadzieję, że przystąpię do nich w mojej najlepszej formie. Myślę, że z motocyklami jestem na właściwej drodze, tak samo jak z silnikami i wszystkim innym. Jeśli złapię formę, to wszystko się może zdarzyć – podkreślił zawodnik Orła Łódź.

– Muszę tylko dokonać przełomu. Podjąłem pewne ryzyko i wydałem trochę pieniędzy, aby znaleźć się w miejscu, w którym jestem. Wiem, co jest potrzebne, by czynić postępy. Muszę dalej napierać i czekać na wynik – stwierdził 29-letni Australijczyk.

– Bardzo chciałbym wejść do cyklu GP, ale do tego potrzeba szeregu udanych zdarzeń. Szczęścia z polami startowymi podczas rund kwalifikacyjnych i różnych innych rzeczy. Trzeba też być w formie – kontynuował podopieczny Lecha Kędziory.

– Aby wejść do Grand Prix, muszę po prostu dać z siebie wszystko. Właśnie tego chcę, ale co z tego wyjdzie, jeszcze zobaczymy. Muszę cieszyć się żużlem, robić właściwe rzeczy i powinno wtedy być w porządku – podsumował Tungate.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.