Tungate: Podjąłem ryzyko i liczę na przełom

sports news
Oceń

– Wiem, co mogę zrobić, gdy jestem w dobrej formie – wyznał Rohan Tungate w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.


Aktualny indywidualny wicemistrz Australii pragnie dołączyć do żużlowej elity globu w 2020 roku. Zagwarantuje mu to miejsce na podium Grand Prix Challenge, zaplanowanego na 24 sierpnia w chorwackim Gorican.

– Muszę w tym sezonie wystrzelić i przygotować się na rundy kwalifikacyjne. Mam nadzieję, że przystąpię do nich w mojej najlepszej formie. Myślę, że z motocyklami jestem na właściwej drodze, tak samo jak z silnikami i wszystkim innym. Jeśli złapię formę, to wszystko się może zdarzyć – podkreślił zawodnik Orła Łódź.

– Muszę tylko dokonać przełomu. Podjąłem pewne ryzyko i wydałem trochę pieniędzy, aby znaleźć się w miejscu, w którym jestem. Wiem, co jest potrzebne, by czynić postępy. Muszę dalej napierać i czekać na wynik – stwierdził 29-letni Australijczyk.

– Bardzo chciałbym wejść do cyklu GP, ale do tego potrzeba szeregu udanych zdarzeń. Szczęścia z polami startowymi podczas rund kwalifikacyjnych i różnych innych rzeczy. Trzeba też być w formie – kontynuował podopieczny Lecha Kędziory.

– Aby wejść do Grand Prix, muszę po prostu dać z siebie wszystko. Właśnie tego chcę, ale co z tego wyjdzie, jeszcze zobaczymy. Muszę cieszyć się żużlem, robić właściwe rzeczy i powinno wtedy być w porządku – podsumował Tungate.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB