Joe Corona dołączy do LA Galaxy

sports news

Według informacji „Sky Sports”, Joe Corona wkrótce ma zostać nowym zawodnikiem Los Angeles Galaxy.

Włodarze zespołu z Dignity Health Sports Park poszukują wzmocnień po tym, jak zespół opuścili tacy gracze jak Giovanni Dos Santosa czy Ola Kamar. Wkrótce ma do niego dołączyć Joe Corona.

28-latek całą karierę spędził w Meksyku, a od 2010 roku jest zawodnikiem Club Tijuana. Był także wypożyczany do Tiburones Rojos de Veracruz i Dorados de Sinaloa.

29-latek od 2012 roku jest też reprezentantem Stanów Zjednoczonych i w narodowych barwach rozegrał 23 spotkania.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.