Jong Ajax – Cambuur – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Jong Ajax – Cambuur. Typy bukmacherskie do Singla, na poniedziałek 8. dzień lutego, wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Cambuur pokona na wyjeździe rezerwy Ajaksu Amsterdam i w całym meczu padną przynajmniej dwie bramki.

Ekipa z Leeuwarden jest liderem rozgrywek zaplecza holenderskiej ekstraklasy i głównym kandydatem do awansu. Po chwilowej słabszej dyspozycji, Cambuur wrócił na zwycięskie tory i ostatnio prezentuje się naprawdę dobrze.

Rezerwy Ajaksu grają w kratkę i obecnie zajmują 11. miejsce w tabeli. Na jedenaście meczów na swoim stadionie przegrali aż pięć razy.

Uważamy, że obecnie Cambuur jest w lepszej dyspozycji i będzie w stanie wygrać w kompleksie sportowym w Ouder-Amstel. O liczbę bramek, a raczej pokrycie linii 1.5 gola, jakoś jesteśmy spokojni.

Jong Ajax – Cambuur, typ: 2 i powyżej 1.5 gola, kurs: 1.82.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Parma – Inter https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-parma-inter/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Fenerbahce – Antalyaspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fenerbahce-antalyaspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Brondby – Randers – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/brondby-randers-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…