Jonsson bez złamań i poważniejszych urazów

sports news

Andreas Jonsson nie ma żadnych złamań i poważniejszych urazów po niedzielnym upadku w meczu Speed Car Motoru Lublin z MrGarden GKM Grudziądz (49:41).

Doświadczony Szwed wycofał się z jazdy już po drugim biegu inauguracyjnych zawodów PGE Ekstraligi w Lublinie, kiedy to zahaczył o tylne koło Wiktora Lamparta i uderzył z dużą siłą o nawierzchnię toru.

Były indywidualny wicemistrz świata opuścił stadion w kartece z podejrzeniem złamania ręki, ale wszystko skończyło się tylko na strachu i potłuczeniach.

– Jest w porządku, dziękuje za wszystkie miłe wiadomości. Jestem bardzo szczęśliwy ze zwycięstwa – napisał Skandynaw na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

(za facebook.com/andreasjonssonracing)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.