Jordan Henderson: To będzie wspaniały sezon nie tylko dla zawodników, ale także i dla klubu

25-letni angielski pomocnik Liverpoolu, Jordan Henderson przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jest on niemal w stu procentach pewien, że The Reds stać na zrealizowanie postawionych przed sezonem celów.

Ekipa z czerwonej części Merseyside kampanię ligową 2015/2016 rozpocznie od starcia na Britannia Stadium ze Stoke City (9 sierpnia). Następnie zmierzy się na Anfield z beniaminkiem Premier League, AFC Bournemouth.

– To będzie wspaniały sezon nie tylko dla zawodników, ale także i dla klubu – stwierdził reprezentant Anglii, cytowany przez oficjalną stronę 18-krotnego mistrza Anglii. – Wykonaliśmy kilka wspaniałych transferów jeszcze przed otwarciem okienka transferowego, to pokazuje nasze ambicje – kontynuował.

– Sporym osiągnięciem dla klubu byłby nie tylko powrót do Ligi Mistrzów, ale także zdobycie jakiegoś trofeum. Liverpool to przecież wielki klub, który powinien seryjnie kolekcjonować kolejne puchary w swojej gablocie – stwierdził.

– Nie będę ukrywał, to są nasze plany na zbliżający się sezon. Wydaje mi się, że mamy wystarczający potencjał, aby zrealizować je wszystkie – dodał Jordan Henderson, który do drużyny z miasta Beatlesów przeniósł się w 2011 roku z Sunderlandu.