Jordan Rossiter: Nie mogę doczekać się wspólnej pracy z Juergenem Kloppem

Młody pomocnik Liverpoolu, Jordan Rossiter ujawnił, iż nie może doczekać się wspólnej pracy z Juergenem Kloppem, który ostatnio zastąpił na stanowisku menadżera ekipy z czerwonej części Merseyside Brendana Rodgersa.

Niezwykle utalentowany zawodnik w ostatnich tygodniach przebił się do pierwszej drużyny The Reds. W efekcie 18-letni Anglik wystąpił między innymi w dwóch spotkaniach w ramach Ligi Europy przeciwko Bordeaux oraz FC Sion.

– Juergen Klopp ma za sobą udane występy w Lidze Mistrzów, a także wygrał z Dortmundem kilka ważnych trofeów. Nie mogę doczekać się wspólnej pracy z tak utytułowanym menadżerem. To będzie dla mnie niesamowite przeżycie – powiedział Jordan Rossiter, cytowany przez oficjalną stronę klubu z Anfield.

– Jestem w stu procentach przekonany, iż Niemiec będzie, podobnie jak jego poprzednik, stawiał na młodych piłkarzy. Wydaje mi się, że nadchodzą bardzo dobre czasy dla graczy, którzy stawiają dopiero swoje pierwsze piłkarskie kroki – dodał młodzieżowy reprezentant Anglii.

W sumie Jordan Rossiter w barwach osiemnastokrotnego mistrza Anglii rozegrał cztery spotkania. Strzelił w nich jednego gola. Swoje premierowe trafienie dla drużyny z miasta Beatlesów zanotował w starciu z Middlesbrough w ramach Pucharu Ligi Angielskiej.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Partizan – AEK Larnaca https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-partizan-aek-larnaca/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Zurich – Linfield https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-zurich-linfield/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: HJK – Maribor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hjk-maribor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…