Jorginho: Sarri to wspaniały trener

sports news

Pomocnik Chelsea Londyn, Jorginho, wziął udział w sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie, gdzie w bardzo pochlebnych słowach wypowiedział się o trenerze Maurizio Sarrim.

Kiedy Sarri w 2018 roku przenosił się z Napoli do Chelsea zabrał ze sobą Jorginho, który do dziś występuje na Stamford Bridge.

– Sarri to wspaniały trener, a na poziomie taktycznym jest wręcz niesamowity. Do każdego meczu przygotowuje się bardzo szczegółowo i zna odpowiedzi na wszystkie pytania – pochwalił włoskiego szkoleniowca Jorginho, który zdradził również, czego najbardziej żałuje w swojej karierze.

– Po zakończeniu mojego pierwszego sezonu w Napoli, poleciałem na wakacji do Brazylii. Nic tam nie robiłem przez dokładny miesiąc. W ogóle nie trenowałem, tylko się obżerałem. Kiedy wróciłem do Neapolu byłem kompletnie bez formy i straciłem miejsce w składzie, bo Rafa Benitez już mi nie ufał. Miał rację, bo moi koledzy, gdy wrócili z urlopów, byli w świetnej kondycji – wspominał Jorginho.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.