Sponsorzy Wisły Kraków nie rezygnują z wspierania klubu

sports news

Wisła Kraków poinformowała, że wszyscy sponsorzy i partnerzy klubu, mimo kryzysu związanego z pandemią koronawirusa nie przestaną jej wspierać.

„Całe grono sponsorów i partnerów biznesowych, zadeklarowało pomoc i utrzymanie dotychczasowej współpracy także w trakcie sytuacji kryzysowej panującej obecnie w Polsce i w Europie. Do Wisły Biznes przynależą zarówno lokalne, jak i międzynarodowe przedsiębiorstwa, które mimo trudnych warunków potwierdziły chęć dalszej kooperacji z 13-krotnym mistrzem Polski” – napisano w komunikacie.

„W niektórych przypadkach – co naturalne – konieczne będzie wydłużenie lub renegocjowanie bieżących umów w zależności od indywidualnej sytuacji partnerów i branż ich działalności, jako że wiele sektorów gospodarki dotykają obecnie problemy, a w ich rozwiązaniu może pomóc właśnie działanie w ramach wiślackiej wspólnoty” – głosi komunikat wysłany do mediów przez działaczy krakowskiego klubu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.