Jose Mauri: Gra dla AC Milan to spełnienie marzeń

19-letni argentyński pomocnik, Jose Mauri przyznał tuż przed testami medycznymi w AC Milan, iż gra dla mediolańskiego zespołu jest dla niego spełnieniem piłkarskich marzeń.

Spekuluje się, iż niezwykle utalentowany piłkarz w poniedziałek zostanie zaprezentowany jako nowy gracz Rossonerich. Według najnowszych informacji zwiąże się on z ekipą z San Siro czteroletnim kontraktem.

– Jestem bardzo podekscytowany, ale przede mną jeszcze testy medyczne – powiedział były gracz Parmy, cytowany przez “Sky Sports”. – Gra dla AC Milan to spełnienie moich marzeń i snów, ponieważ obok Boca Juniors jest to najbardziej utytułowany klub na świecie – kontynuował.

– Mam ogromną nadzieję, że w tej drużynie rozwinę się i dojrzeję jako zawodnik. Moim piłkarskim idolem był Gennaro Gattuso – dodał.

– Podczas mojego pobytu w Argentynie odebrałem telefon od Gallianiego, który zapytał się mnie, czy jestem gotowy na grę dla Milanu. Odpowiedział tak samo jak zawsze mojemu agentowi, urodziłem się gotowy – stwierdził.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…