Jose Mauri: Gra dla AC Milan to spełnienie marzeń

19-letni argentyński pomocnik, Jose Mauri przyznał tuż przed testami medycznymi w AC Milan, iż gra dla mediolańskiego zespołu jest dla niego spełnieniem piłkarskich marzeń.

Spekuluje się, iż niezwykle utalentowany piłkarz w poniedziałek zostanie zaprezentowany jako nowy gracz Rossonerich. Według najnowszych informacji zwiąże się on z ekipą z San Siro czteroletnim kontraktem.

– Jestem bardzo podekscytowany, ale przede mną jeszcze testy medyczne – powiedział były gracz Parmy, cytowany przez „Sky Sports”. – Gra dla AC Milan to spełnienie moich marzeń i snów, ponieważ obok Boca Juniors jest to najbardziej utytułowany klub na świecie – kontynuował.

– Mam ogromną nadzieję, że w tej drużynie rozwinę się i dojrzeję jako zawodnik. Moim piłkarskim idolem był Gennaro Gattuso – dodał.

– Podczas mojego pobytu w Argentynie odebrałem telefon od Gallianiego, który zapytał się mnie, czy jestem gotowy na grę dla Milanu. Odpowiedział tak samo jak zawsze mojemu agentowi, urodziłem się gotowy – stwierdził.

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-sobote-30/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sheffield United – Chelsea – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sheffield-united-chelsea-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama