Jose Mauri: Gra dla AC Milan to spełnienie marzeń

19-letni argentyński pomocnik, Jose Mauri przyznał tuż przed testami medycznymi w AC Milan, iż gra dla mediolańskiego zespołu jest dla niego spełnieniem piłkarskich marzeń.

Spekuluje się, iż niezwykle utalentowany piłkarz w poniedziałek zostanie zaprezentowany jako nowy gracz Rossonerich. Według najnowszych informacji zwiąże się on z ekipą z San Siro czteroletnim kontraktem.

– Jestem bardzo podekscytowany, ale przede mną jeszcze testy medyczne – powiedział były gracz Parmy, cytowany przez „Sky Sports”. – Gra dla AC Milan to spełnienie moich marzeń i snów, ponieważ obok Boca Juniors jest to najbardziej utytułowany klub na świecie – kontynuował.

– Mam ogromną nadzieję, że w tej drużynie rozwinę się i dojrzeję jako zawodnik. Moim piłkarskim idolem był Gennaro Gattuso – dodał.

– Podczas mojego pobytu w Argentynie odebrałem telefon od Gallianiego, który zapytał się mnie, czy jestem gotowy na grę dla Milanu. Odpowiedział tak samo jak zawsze mojemu agentowi, urodziłem się gotowy – stwierdził.

Podcast #kasujemy

Reklama

Podcast #kasujemy S01.E95 w Spotify 🎙💵 https://open.spotify.com/episode/4arb2V6yavbew5cc72AHos?si=RlfbY5ZUSBWVZ64cEBEl1w

Podcast #kasujemy S01.E95. #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=0fb2cf4d-a52a-475c-997b-4ba29e8744fe

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 7.04
https://youtu.be/rUf8pqT2k-w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Load More…