Urbano Cairo: Dostaliśmy trzy oferty za Matteo Darmiana

Prezydent Torino FC, Urbano Cairo ujawnił w swoim ostatnim wywiadzie, iż do klubu wpłynęły trzy konkretne oferty za 25-letniego włoskiego bocznego obrońcę, Matteo Darmiana.

Ostatnio wiele spekulowało się we włoskiej prasie na temat zainteresowania zawodnikiem ze strony takich klubów jak Bayern Monachium, Manchester United, czy też Napoli, które podobno już kilkanaście dni temu złożyło ofertę za usługi reprezentanta Squadra Azzurra.

– Dostaliśmy trzy konkretne oferty za Mateo Darmiana, ale z szacunku do zainteresowanych usługami Włocha klubów nie ujawnię ich nazw – stwierdził 58-letni Urbano Cairo, cytowany przez „Football Italia”.

– Tak wspaniały gracz jak Matteo chce spróbować swoich sił w Lidze Mistrzów i ją wygrać, niestety w Torino FC nie będzie miał takiej okazji – dodał.

W ostatnim sezonie Serie A wychowanek AC Milan rozegrał 32 spotkania, w których strzelił dwa gole i zanotował jedną asystę. Na listę strzelców wpisywał się w starciach z Parmą oraz Juventusem.

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-sobote-30/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sheffield United – Chelsea – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sheffield-united-chelsea-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama