Jose Mourinho kolejny raz skrytykował Wengera

Jose Mourinho udzielił wywiadu, w którym kolejny raz skrytykował Arsene’a Wengera. Choć nie wymówił nazwiska Francuza, jego wypowiedź jasno wskazuje na szkoleniowca “Kanonierów”.

– On może mówić o sędziach przed meczem, po meczu, może popychać innych w strefie technicznej. Może jęczeć i płakać całymi dniami, i nic się nie dzieje – powiedział Mourinho cytowany przez “Mirror”.

– Może niczego nie osiągnąć, a i tak utrzyma swoją pracę i nadal będzie królem. To dotyczy tylko jednego menedżera – dodał.

– W regulaminie widnieje, że niektórzy szkoleniowcy mogą wypowiadać się na temat arbitrów przed spotkaniami i po nich, a inni nie. Ja jestem na liście tych, którzy są za to karani. Ta lista realnie nie istnieje, ale wygląda na to, że rzeczywiście tak jest – zaznaczył.

– W tym kraju tylko jeden trener nie jest pod presją, wszyscy pozostali są. Ja jestem pod presją, Steve McClaren również, tak samo jak Manuel Pellegrini i Brendan Rodgers. Mam sympatię do nich wszystkich, ponieważ nasza praca jest trudna. Jest jednak jedna osoba, która znajduje się poza tą listą. Dobrze dla niej – zakończył.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…