Mauricio Pochettino: Alli nie powinien się spieszyć

Szkoleniowiec Tottenhamu Hotspur, Mauricio Pochettino uważa, że jest jeszcze zbyt wcześnie, aby mówić o możliwym powołaniu Dele Alliego do kadry narodowej Anglii.

19-letni pomocnik dołączył do drużyny „Kogutów” w lutym tego roku. Został pozyskany z zespołu Milton Keynes Dons, w którym spędził na wypożyczeniu resztę poprzednich rozgrywek.

– W ostatnim sezonie taka sama sytuacja dotyczyła Harry’ego Kane’a. Trzeba być ostrożnym w przypadku młodych zawodników, którzy zaczynają przygodę z Premier League. Nawet jeśli dobrze sobie radzą – powiedział Pochettino cytowany przez „Sky Sports”.

– Ostateczna decyzja nie należy jednak do mnie. To Roy Hodgson powinien zdecydować czy chce go powołać, czy nie – dodał.

– Widać, że Alli to zawodnik bardzo dojrzały, prezentujący wysoką jakość. W piłce nożnej trzeba jednak pochodzić do wszystkiego spokojnie, krok po kroku. Ma dobry charakter i osobowość, ale nie powinien się spieszyć – zakończył.

W niedzielnym spotkaniu Tottenhamu z Crystal Palace zawodnik był obserwowany przez szkoleniowca „Trzech Lwów”, Roy’a Hodgsona. Młody Anglik spędził na boisku pełne 90 minut.

Podcast #kasujemy

Reklama

🎙 Podcast #kasujemy S01.E12. w Apple Podcasts 🎙
https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478?l=pl#episodeGuid=421f1499-0779-4c5c-b8e0-f2ca0278cc72

Typy bukmacherskie na dziś: Piątek 17.01. https://youtu.be/2gMFJiSFAic
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony,

Typy na piątek 17.01. https://anchor.fm/tylkopilka/episodes/Typy-na-pitek-17-01-ea82qn #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony,

Load More…