Jose Antonio Ruiz piłkarzem ŁKS-u Łódź

sports news

Jose Antonio Ruiz został piątym nowym piłkarzem ŁKS-u Łódź przed kolejnym sezonem. Pomocnik podpisał z beniaminkiem ekstraklasy kontrakt do końca czerwca 2022 roku – poinformował klub w oficjalnym komunikacie.

– Nie był to dla nas łatwy do przeprowadzenia transfer, ale cieszymy się, że Jose do nas trafił – powiedział Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy ŁKS-u.

– Naszego nowego zawodnika charakteryzuje przede wszystkim technika, zmysł do gry kombinacyjnej, kreatywność ale również bardzo dobre parametry motoryczne co potwierdziły zresztą badania – dodał.

– “Pirulo” grał już poza Hiszpanią więc mamy nadzieję, że jego aklimatyzacja będzie przebiegać prawidłowo. Chcemy mieć około 22-24 piłkarzy z podobną, wysoką jakością bo tylko do gwarantuje rozwój zespołu. Myślę, że powoli się do tego zbliżamy – stwierdził Przytuła.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…