Jović może zostać klubowym kolegą Krzysztofa Piątka

sports news

„La Gazzetta dello Sport” poinformowała, że AC Milan chce wypożyczyć Lukę Jovicia z Realu Madryt. Serb rywalizowałby o miejsce w składzie z Krzysztofem Piątkiem.


Jović w letnim oknie transferowym dołączył do Relau Madryt z Enitrachtu Frankfurt. Podstawowym napastnik „Królewskich” będzie jednak Karim Benzema, dlatego włodarze hiszpańskiego zespołu chcą wypożyczyć Serba.

Zainteresowani pozyskaniem 21-latka są włodarze AC Milan, którzy deklarują, że zagwarantują Jovicowi więcej okazji do gry niż miałby w Realu.

Piłkarzem „Rossonerich” jest Krzysztof Piątek. Reprezentant Polski rywalizowałby o miejsce w ataku z Joviciem.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy