Jardim apeluje o wzmocnienia

sports news

Według portugalskiego dziennika „A Bola” Leonardo Jardim spotkał się z włodarzami AS Monaco. Trener zaapelował o wzmocnienie składu.


Francuski zespół słabo rozpoczął sezon 2019/2020. W dwóch pierwszych ligowych kolejkach nie zdobył żadnego punktu.

Trener Leonardo Jardim w rozmowie z włodarzami klubu poprosił o sprowadzenie nowych zawodników. Szkoleniowiec widzi potrzebę wzmocnienia przynjamniej trzech pozycji.

Chciałby w drużynie nowego napastnika, środkowego pomocnika i środkowego obrońcę. Podstawowym defensorem AS Monaco jest Kamil Glik.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy