Jovicević zastąpił Bjelicę w Dinamie Zagrzeb

sports news

Dinamo Zagrzeb poinformowało oficjalnie, że nowym szkoleniowcem mistrza Chorwacji został Igor Jovicević.

46-latek jako szkoleniowiec pracuje w Dinamie od kilku lat. Prowadził juniorów i zespoły młodzieżowe. Był również opiekunem drużyny rezerw.

Wcześniej pracował w słoweńskim NK Celje, a także jako asystent w ukraińskich Karpatach Lwów. Jako piłkarz występował m.in. w NK Zagrzeb, FC Metz i Shenyang Dongjin.

Igor Jovicević zastąpił w Dinamie Nenada Bjelicę. Były trener Lecha Poznań pożegnał się z klubem po tym jak popadł w konflikt z władzami kluby po rozmowach ws. obniżenia wynagrodzeń.

W zespole mistrza Chorwacji gra reprezentant Polski Damian Kądzior.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.