Jurić zadowolony z nowego kontraktu

sports news

Trener Hellas Werona – Ivan Jurić nie ukrywał zadowolenia po tym, jak przedłużył swój kontrakt z ekipą Hellas.

Nowa umowa Juricia będzie obowiązywała do czerwca 2023 roku.

– Czułem się dobrze w tym sezonie i uważam, że byliśmy w stanie awansować w tabeli na jeszcze wyższą lokatę. Dobrze się dogaduję tutaj z każdym członkiem sztabu i to mnie skłoniło do pozostania – przyznał.

– Moje obawy dotyczyły jedynie naszego budżetu transferowego na przyszły sezon, ale mogę zapewnić, że nie będziemy grali o utrzymanie – dodał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.