Kane wraca szybciej do zdrowia niż przewidywano

sports news

Według telewizji „Sky Sports” napastnik Tottenhamu Hotspur Harry Kane wraca do zdrowia szybciej niż zakładały to prognozy.

Anglik miał wrócić już do treningów, mimo że wcześniej przewidywano, że stanie się to dopiero w marcu. Na razie nie wiadomo jednak kiedy Kane będzie mógł pomóc zespołowi w meczach o punkty.

Najskuteczniejszy zawodnik Tottenhamu urazu nabawił się w spotkaniu przeciwko Manchesterowi United, które zostało rozegrane 13 stycznia.

Kane w tym sezonie strzelił 20 goli w 31 meczach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.