Kapitan Aston Villi wpadł w kłopoty

sports news

Kapitan Aston Villi Jack Grealish nie będzie miło wspominał minionego weekendu. Podczas, gdy cały świat walczy z pandemią koronawirusa, Grealish nie dostosował się do apelów o pozostanie w domu.

Według informacji „Daily Mail” 24-letni pomocnik w sobotę około 4 nad ranem
uczestniczył w wypadku samochodowym.

Policja poinformowała, że otrzymała telefon około godz. 10:00 z informacją o rozbitych dwóch samochodach. Jedno z tych aut należało do Jacka Grealisha, który zobowiązał się pokryć straty powstałe wskutek zderzenia.

Brytyjska prasa wytyka kapitanowi Aston Villi, że z jednej strony apeluje do wszystkich o pozostanie w domu, a z drugiej sam prowadzi nocne życie.

Klub z Birmingham nie wypowiedział się jeszcze sprawie kłopotów swojego piłkarza.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.