Karczmarz: Zapiszę w pamięci ten mecz

sports news

Rafał Karczmarz wywalczył jedenaście punktów, dzięki którym Truly.work Stal Gorzów pokonała u siebie Speed Car Motor Lublin 49:41 w spotkaniu drugiej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.

– Bardzo dobry był to dla mnie mecz, na pewno zapisze go w swojej pamięci – wyznał junior dla oficjalnego serwisu dziewięciokrotnych mistrzów Polski.

– Nie spodziewałem się takiego wyniku, ale wiedziałem, że muszę walczyć do końca, a każdy mój punkt jest ważny dla drużyny – stwierdził podopieczny Stanisława Chomskiego.

– Czułem, że mogę walczyć z przeciwnikami i zdobywać punkty. Jestem bardzo zadowolony z mojego wyniku. Pierwszy raz przy moim nazwisku pojawiła się „dwucyfrówka” w Ekstralidze, więc jest mega – podkreślił Karczmarz.

– Po pierwszym moim biegu zrobiłem małe korekty i sprzęt spisywał się super! W ostatnich biegach miałem problem ze sprzęgłem, w moim przedostatnim starcie przepaliło mi się sprzęgło i musieliśmy je wymienić. Wybiło mnie to trochę z rytmu – dodał Karczmarz.

(za stalgorzow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.