Coraz bliżej budowy stadionu w Sosnowcu

sports news

Na przełomie kwietnia i maja zostanie podpisana umowa na budowę nowego stadionu Zagłębia – poinformował klub z Sosnowca na swojej oficjalnej stronie.

Wszystkie firmy zainteresowane budową stadionu piłkarskiego na Górce Środulskiej obniżyły ceny podczas poniedziałkowej aukcji elektronicznej. Najkorzystniejszą ofertę złożyło Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego.

Koszt inwestycji wyniesie 147,9 mln zł brutto. Jeśli nie będzie odwołania to właśnie firma z Bielska, która zbudowała tamtejszy stadion, rozpocznie prace na Górce Środulskiej.

Zagłębie Sosnowiec po rundzie zasadniczej LOTTO Ekstraklasy zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

(za zaglebie.eu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.