Karl-Heinz Rummenigge: Pepe Reina gotów odejść z Bayernu

Były bramkarz Liverpoolu, Pepe Reina ma już dość siedzenia na ławce rezerwowych Bayernu Monachium. Jak ujawnił Karl-Heinz Rummenigge Hiszpan jest gotów odejść do nowego zespołu już podczas letniego okienka transferowego.

32-letni golkiper przeniósł się do niemieckiego giganta w lecie ubiegłego roku za nieco ponad dwa miliony funtów. Od tamtego momentu rozegrał on w pierwszej drużynie bawarskiego klubu zaledwie trzy spotkania (wszystkie w 1. Bundeslidze).

Ostatnio w spekulacjach medialnych bardzo często przewijał się temat powrotu niezadowolonego ze swojej pozycji w układance szkoleniowca Pepe Reiny do Napoli, w którym grał na zasadzie wypożyczenia w sezonie 2013/2014. Teraz te doniesienia potwierdził związany w Bayernem Monachium Karl-Heinz Rummenigge.

– Niepodważalnym faktem jest to, że Pepe Reina zwrócił się do nas z prośbą, aby nie robić mu przeszkód przy zmianie barw klubowych tego lata – powiedział w wywiadzie dla Sport-Bild 59-letni Niemiec, który jako piłkarz występował w drużynie tegorocznego mistrza 1. Bundesligi.

– On zawsze chce być podstawowym bramkarzem. Wydaje mi się, że nie udźwignął psychicznie roli drugiego golkipera. Myślę, że w przyszłym sezonie będzie grał dla Napoli – dodał.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…