Karlo Muhar: Jesteśmy coś winni kibicom

sports news

Pomocnik Lecha Poznań, Karlo Muhar, w rozmowie z oficjalną stroną internetowa klubu przyznał, że podczas przerwy w rozgrywkach PKO Ekstraklasy stracił na wadze.

– W czasie tej przerwy straciłem około czterech kilogramów i na treningach czuję się świetnie. Jest to duży krok dla mnie, żeby być szybszym, zwinniejszym i zwrotniejszym. Czuję się o wiele lżejszy, a równocześnie jestem nadal bardzo silny, teraz zobaczymy jak to będzie przekładało się na mecze – powiedział 24-letni Chorwat, który zdaje sobie sprawę, że powrót na boiska, może przynieść kibicom wiele radości.

– Zdajemy sobie sprawę, że to wszystko będzie wyglądało inaczej niż wcześniej, ale musimy grać. To jest nasza praca. Każdy chce wrócić i robić swoje, ze mną nie jest inaczej. Według mnie jesteśmy coś winni kibicom. Wielu ludzi ma obecnie swoje problemy i my wykonując naszą pracę dostarczamy im również rozrywki. Czasem dajemy radość, czasem smutek, ale piłka jest dla wielu formą oderwania się od codzienności. O to chyba właśnie chodzi w sporcie, więc jestem bardzo szczęśliwy, że wracamy – stwierdził Muhar.

(lechpoznan.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podcast #kasujemy

Reklama