Karol Linetty przedłużył kontrakt z Lechem Poznań

20-letni reprezentant Polski Karol Linetty o kolejne lata przedłużył kontrakt z Lechem Poznań – poinformowała oficjalna strona internetowa mistrzów Polski.

Od teraz umowa młodego pomocnika z Kolejorzem, który fatalnie rozpoczął sezon ligowy 2015/2016, będzie obowiązywać do końca czerwca 2018 roku. Poprzednia wygasała za nieco ponad dziewięć miesięcy.

Wychowanek Sokoła Damasławek w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce zadebiutował w wieku 18 lat. Od tamtego momentu na boiskach Ekstraklasy rozegrał 72 mecze, w których strzelił trzy bramki.

– Nadal marzę o grze na zachodzie Europy, zwłaszcza w Premier League, ale równie ważny jest dla mnie Kolejorz. Jestem lechitą od 9 lat, to dla mnie pół życia i chcę być fair wobec Klubu, w którym się wychowałem – powiedział niezwykle utalentowany zawodnik.

Podczas tegorocznego letniego okienka transferowego Karol Linetty był o krok od przenosin do belgijskiego Club Brugge. Ponadto usługami 20-latka zainteresowani byli szkoleniowcy takich klubów jak Manchester City, czy też Tottenham Hotspur.

W bieżących rozgrywkach sześciokrotny reprezentant Polski rozegrał siedem meczów, w tym sześć starć rozpoczynał w wyjściowej jedenastce. Łącznie na boisku spędził 530 minut.

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…