Kelemen złamał śródręcze prawej ręki

sports news

Mariana Kelemena nie zobaczymy na boisku w najbliższym meczu z Wisłą Płock – poinformowała Jagiellonia Białystok na swojej oficjalnej stronie.

Doświadczony słowacki bramkarz na jednym z treningów w tym tygodniu złamał rękę i zabrakło go już w kadrze meczowej na spotkanie z Miedzią Legnica.

– W przypadku Mariana mamy do czynienia ze złamaniem dalszego końca pierwszej kości śródręcza prawego – wyjaśnił doktor Krzysztof Koryszewski.

Doświadczony Słowak nie zagra w najbliższym spotkaniu wicemistrzów Polski z „Nafciarzami”, a później przejdzie kontrolne badania, które wykażą, czy w kolejnym tygodniu będzie mógł wrócić do treningów.

(za jagiellonia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.