Savkovic złamał kość strzałkową i nie zagra do końca sezonu

sports news

Zaledwie kilkadziesiąt sekund trwała piłkarska wiosna dla Mile Savkovicia – informuje oficjalny serwis Jagiellonii Białystok.

26-letni Serb już w swojej pierwszej akcji po wejściu z ławki rezerwowych doznał bardzo poważnej kontuzji. Po starciu z obrońcą Miedzi Legnica, Bożo Musą, Savković opuścił plac gry na noszach, a badania wykazały, że czeka go kilkumiesięczna przerwa.

– Mile doznał złamania kości strzałkowej z całkowitym uszkodzeniem więzadła trójgraniastego i więzozrostu piszczelowo-strzałkowego – wyjaśnił doktor Krzysztof Koryszewski.

– Jeszcze w sobotę zawodnik przeszedł operację w Klinice Ortopedii i Traumatologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Jego przerwa potrwa od czterech do sześciu miesięcy – dodał lekarz klubowy Jagiellonii Białystok.

(za jagiellonia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.