Kibice Tottenhamu zaapelowali do prezesa klubu

sports news

Stowarzyszenie kibiców Tottenhamu „Trust” zaapelowało do prezesa klubu Daniela Levy’ego, aby ze swoich prywatnych funduszy wsparł walkę z koronawirusem.

W czwartek Levy wysłał 550 pracowników klubu na przymusowe urlopy, podczas których 80 procent ich wynagrodzenia opłaca brytyjski rząd. Ten ruch nie spodobał się fanom „Kogutów”, którzy wystosowali apel do prezesa klubu.

„Zadajemy sobie sprawę, że żaden klub nie może ingerować w kontrakty piłkarzy bez zgody Związku Zawodowego Piłkarzy. Uważamy, że obcięcie wynagrodzeń niesportowym pracownikom klubu było nieodpowiednie. Naszym zdaniem nie ma żadnych przeszkód, aby zarząd klubu z prezesem na czele, oprócz 20 procentowej obniżki pensji, również sam dodatkowo wsparł potrzebujących” – napisano w oświadczeniu stowarzyszenia „Trust”.

Kibice poinformowali, że wysłali swój apel do zarządu klubu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.