Wielkie cięcia w kolarskim CCC Team

sports news

Jedyna polska zawodowa grupa kolarska CCC Team zdecydowała się czasowo zwolnić wiekszą cześć pracowników technicznych oraz dokonać drastycznych cięć w pensjach kolarzy.

Zmiany te mają pozwolić grupie zachować przetrwanie na minimalnym poziomie, w okresie, kiedy wszystkie wyścigi kolarskie zostały odwołane do końca maja.

– To była bardzo bolesna decyzja. Ekonomiczne konsekwencje pandemii COVID-19 mają drastyczny efekt na przychody naszego głównego sponsora CCC i podobnie jak inne zespoły zawodowe stajemy w obliczu utraty płynności finansowej. Wiemy już, że do czerwca żaden wyścig się nie odbędzie i aby mieć zapewniony budżet, kiedy już wrócimy do ścigania, zmuszeni zostaliśmy do zwolnienia części pracowników oraz do obcięcia pensji kolarzy – powiedział prezes CCC Team Jim Ochowicz.

– To jest bardzo trudny czas dla nas wszystkich i będziemy nadal reprezentowali naszych sponsorów i kibiców, najlepiej jak tylko możemy, kiedy tylko wrócimy do tego co najbardziej kochamy robić, czyli ścigać się na rowerach – dodał Ochowicz.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.