Kibicuj Polakom i odbierz 300 zł!

Fortuna, czyli bezsprzecznie najlepszy polski bukmacher, przygotowała kolejną promocję dla nowych użytkowników. Tym razem daje 300 zł za wygraną Polski w meczu z Mołdawią.

300 zł za rejestrację i wygraną Polski z Mołdawią. Jak do tego się zabrać?

1. Najważniejsze, to załóż konto w fortunie z tego linku, kliknij ==> TUTAJ. Następnie udziel zgody na komunikację.

2. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 zł

3. Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Polski z Mołdawią (prematch, numer zakładu: 618, zakład „mecz”, typ „2”) z oferty przedmeczowej za co najmniej 2 zł. (WAŻNE: tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę)

4. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł w punktach FKP. Ponadto, za zaznaczenie obu zgód marketingowych gracz otrzyma dodatkowe 100 zł, co łącznie daje aż 300 zł w bonusie!

5. Za środki bonusowe (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych) możesz zagrać dowolne zdarzenie, bez kursu minimalnego, a wygrana zostanie wypłacona na konto depozytowe.

Promocja ta łączy się z promocją „Bonus za zgodę marketingową przy rejestracji”, w której za zaznaczenie obu zgód marketingowych podczas rejestracji (na komunikację marketingową poprzez wiadomości e-mail oraz SMS) gracz otrzymuje bonus o wartości 100 zł w punktach FKP.

Oznacza to więc, że jeśli gracz podczas rejestracji zaznaczy obie zgody marketingowe oraz spełni pozostałe warunki promocji otrzyma łącznie 300 zł bonusu w punktach FKP.

Jeśli nie masz jeszcze konta w Fortunie, a powinieneś mieć, to klikaj TUTAJ i odbierz to, co bukmacher daje Ci kompletnie za free.