Kidd: Oferty Los Angeles Lakers nie mógłbym odrzucić

sports news

Jason Kidd jest jednym z głównych kandydatów, aby zostać nowym trenerem Los Angeles Lakers. Były szkoleniowiec Milwaukee Bucks i Brooklyn Nets powiedział, że jeśli otrzyma taką ofertę, to nie mógłby jej odrzucić.

W Jeziorowcach latem najpewniej dojdzie do zmiany trenera. W klubie z Kalifornii nie są bowiem zadowoleni z pracy i wyników osiąganych przez drużynę pod wodzą Luke’a Waltona. Wśród najpoważniejszych kandydatów na jego następcę jest Jason Kidd.

– To jest jedna z najlepszych organizacji, nie tylko w NBA, ale w ogóle na świecie – powiedział Kidd w rozmowie z „ESPN”.

– Kiedy otrzymasz szansę, aby nosić barwy złoto-purpurowe, to nie możesz jej odrzucić. Jako trener, jako zawodnik, ponieważ tutaj chodzi o tytuły mistrzowskie, ale to jest pewien proces. Mają młody zespół, przyszedł do nich LeBron James, aby pewne rzeczy przyspieszyć. Oni chcą zwyciężać już, ale uważam, że to wymaga czasu – podkreślił.

Los Angeles Lakers zajmują 11. miejsce w Konferencji Zachodniej z bilansem 33-41. Na ich sezon duży wpływ miała kontuzja Jamesa, który z powodu niej nie zagrał w 17 meczach. Najbliższym rywalem Jeziorowców będą na wyjeździe z Utah Jazz.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.