Kikut dołączył do sztabu szkoleniowego Lecha

sports news

Od nowego sezonu pierwszym trenerem przygotowania fizycznego i motorycznego w sztabie Dariusza Żurawia będzie Karol Kikut – poinformował Lech Poznań na swojej oficjalnej stronie.

Młodszemu bratu byłego zawodnika “Kolejorza” pomagać będzie Andrzej Kasprzak.

– Karol od lat jest trenerem przygotowania fizycznego w wielu kategoriach wiekowych w Akademii. Ostatnio pełnił tę funkcję w zespole rezerw, a wcześniej pracował w drużynie juniorów starszych, którzy zostali mistrzami Polski – wyjaśnił Tomasz Rząsa.

– W trakcie pracy w drugim zespole bardzo dobrze współpracował z trenerem Żurawiem. Przez ostatnie lata brał udział w wielu szkoleniach i stażach w klubach zagranicznych oraz zbierał odpowiednie doświadczenie predysponujące go do pełnienia tej roli. Obecnie jest on pełnowartościowym trenerem i cieszymy się, że wzmocni sztab pierwszego zespołu – podsumował dyrektor sportowy Lecha Poznań.

(za lechpoznan.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…