Kilka klubów zainteresowanych obrońcą Freiburga

sports news

Zawodnik Freiburga – Robin Koch – przyznał, że bardzo schlebia mu zainteresowanie dużych klubów. Usługami zawodnika zainteresowane są kluby z Portugalii, Anglii i Włoch.

Jak poinformował “Kicker” – Benfica, Tottenham i AC Milan chętnie widziałyby Niemca w swoim składzie. Najbardziej zdeterminowaną drużyną jest Benfica, Tottenham, podobnie jak Milan, również monitoruje sytuację 24-latka.

Umowa Kocha obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. Zawodnik chce przenieść się do większego klubu już podczas tegorocznego okienka transferowego. Nie ukrywa, że bardzo podoba się mu zainteresowanie tak wielkich klubów.

– Bardzo schlebia mi takie zainteresowanie. Jednak na ten moment staram się tym nie przejmować. Zobaczymy, co przyniosą następne tygodnie – powiedział Koch.

Freiburg chciałby zarobić na transferze środkowego obrońcy przynajmniej 10 milionów euro.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…