Kilka tygodni przerwy Novikovasa

sports news

Jagiellonia Białystok poinformowała oficjalnie, że Arvydas Novikovas będzie wyłączony z gry od czterech do sześciu tygodni. Litwin ma problemy z barkiem.

Pomocnik Jagiellonii urazu barku doznał w spotkaniu ligowym z Lechem Poznań. Wstępne rokowania co do powrotu do treningów z zespołem szacuje się na okres od 4 do 6 tygodni.

Białostoczanie rozgrywki zakończą 18 maja, zatem szanse, że Litwin rozegra jeszcze w trwających rozgrywkach jakiekolwiek spotkanie są małe.

Novikovas w tym sezonie w LOTTO Ekstraklasie 28-latek wystąpił w 27 spotkaniach i strzelił dziewięć goli.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.