Pastore może wrócić do Argentyny

sports news

Javier Pastore po sezonie opuści AS Romę. Zawodnik nie podjął decyzji gdzie zagra, ale według „TNT Sports” pomocnikiem interesują się Boca Juniors i River Plate.

Dwa największe argentyńskie zespoły bardzo poważne myślą o pozyskaniu Pastore. Muszą liczyć się jednak z konkurencyjną ofertą z Chin, gdzie zainteresowanie Pastore jest również duże.

29-latek od lipca 2018 roku jest zawodnikiem rzymskiego klubu, dokąd trafił z Paris Saint-Germain. Po sezonie jest zdecydowany, by opuścić AS Romę i kontynuować karierę gdzie indziej, najprawdopodobniej poza Europą.

Pastore w tym sezonie rozegrał łącznie 14 spotkań, strzelił trzy gole i przy jednym asystował.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.