Kimmich: Dortmund grał bardzo odważnie

sports news

Zawodnik Bayernu Monachium – Joshua Kimmich przyznał, że Borussia Dortmund we wczorajszym spotkaniu z ekipą z Bawarii zagrała niezwykle odważny futbol.

– Dortmund grał odważnie i na wysokiej intensywności Nie mieliśmy łatwego zadania. W pierwszej połowie popełniliśmy zbyt wiele prostych błędów – przyznał Kimmich.

– Niezwykle ważne było, abyśmy odnieśli dzisiaj zwycięstwo, dzięki czemu mamy względny komfort w ligowej tabeli. Naszą dobrą formę musimy jednak potwierdzić w kolejnych meczach – dodał Niemiec.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.