Kirkeskov: Czujemy się mocni, silni i pewni swoich umiejętności

sports news

Obrońca Piasta Gliwice Mikkel Kirkeskov przed piątkowym meczem z Lechią Gdańsk przyznał, że będzie to trudne spotkanie, ale wierzy, że jego zespół wróci z Trójmiasta z kompletem punktów.

– Oczywiście mam nadzieję, że pojedziemy do Gdańska i tam wygramy. Wiemy też, że to będzie bardzo trudny mecz. Przede wszystkim musimy czuć się swobodnie – powiedział Mikkel Kirkeskov, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Wiem, że Lechia nie przegrała jeszcze u siebie w tym sezonie, ale my nie możemy skupiać się na tym, co było. Dla mnie to po prostu kolejne spotkanie. Ciężko pracowaliśmy i musimy wierzyć w to, że wrócimy stamtąd jako zwycięzcy – dodał obrońca.

Duńczyk przyznał, że przerwa na mecze reprezentacji nie wpłynęła negatywnie na zawodników Piasta, którzy mają obecnie serię pięciu kolejnych zwycięstw w lidze.

– Czujemy się mocni, pewni swoich umiejętności i silni, kiedy trzymamy się razem. Dlatego cieszę się, że te mecze przychodzą tak szybko – zapowiedział Kirkeskov.

(za:piast-gliwice.eu).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.