Candido oficjalnie graczem RB Lipsk

sports news

Luan Candido został nowym zawodnikiem RB Lipsk – poinformował oficjalnie niemiecki klub. Brazylijczyk podpisał umowę, która wejdzie w życie od 1 lipca tego roku.

Kontrakt 18-latka będzie obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku. Do RB Lipsk trafi z SE Palmeiras, którego jest wychowankiem. Do tej pory nie zagrał jednak w pierwszym zespole.

Wszechstronny zawodnik może występować na każdej pozycji po lewej stronie boiska.

Candino jest aktualnym reprezentantem Brazylii do lat 20.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.