Klich: To mój najlepszy sezon

sports news
Oceń

Mateusz Klich obok trenera Leeds United Marcelo Bielsy wziął udział w konferencji przed meczem ligowym z Sheffield United. Polak przyznał, że rozgrywa najlepszy sezon w karierze.


– Lubię być na boisku i chcę być częścią przyszłości Leeds United. To jest mój najlepszy sezon w karierze – powiedział Mateusz Klich.

Polski pomocnik odniósł się także do najbliższego ligowego spotkania. W sobotę „Pawie” zagrają u siebie z Sheffield United.

– To będzie bardzo ważny mecz. Myślę, że jesteśmy gotowi do gry, i mamy nadzieję, że wygramy – ocenił Klich.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB