Kling: Potrzebuję trochę jazdy, chciałbym punktować lepiej

sports news

– Bardzo się cieszę, że mogę być częścią zespołu, podoba mi się miejscowy tor, odpowiada mi jego geometria – wyznał Joel Kling w rozmowie z oficjalnym serwisem Zdunek Wybrzeża Gdańsk.

Reprezentant Szwecji jesienią ubiegłego roku zdecydował się przyjąć ofertę z Trójmiasta i będzie ścigać się na zapleczu PGE Ekstraligi.

– Potrzebuję jeszcze na nim trochę jazdy i będzie bardzo dobrze. Mam nadzieje, że kontrakt w Wybrzeżu pozwoli mi poznawać nowe tory i zdobywać cenne doświadczenie – podkreślił Skandynaw.

– Wszystko mi się tu podoba, tor, kibice, zarząd i cała otoczka wokół klubu. Silną stroną są też kibice, do tego mam blisko na lotnisko, a to dla żużlowca bardzo ważne, to dobrze, że trafiłem akurat tutaj – stwierdził Kling, który w sparingu z ekstraligowym Speed Car Motorem Lublin (31:53) zdobył pięć punktów w trzech wyścigach.

– Nie jestem zadowolony z wyniku, zawsze chciałbym punktować lepiej. Mierzyliśmy się z trudnym i wymagającym przeciwnikiem, który w swoim składzie miał bardzo dobrych zawodników. Robiłem co mogłem by punktować, ale zawsze może być lepiej – podsumował Joel Kling.

(za wybrzezegdansk.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.