Lindeloef: Solskjaer jest legendą MU i wie o czym mówi

sports news

Victor Lindeloef ma nadzieję, że Ole Gunnar Solskjaer zostanie zatrudniony na dłużej jako menedżer Manchesteru United.

Reprezentant Szwecji pod wodzą norweskiego szkoleniowca zyskał stałe miejsce na środku defensywy „Czerwonych Diabłów”, grając regularnie u boku Chrisa Smallinga.

Dziennikarze z Wysp Brytyjskich sugerują, że umowa Solskjaer będzie parafowana jeszcze w tym tygodniu. – Mam nadzieję, że tak się stanie – wyznał Lindeloef w rozmowie udzielonej stacji „Sky Sports”.

– Oczywiście jestem bardzo zadowolony z rzeczy, których dokonał, odkąd przybył. Nie mam nic złego do powiedzenia na jego temat – podkreślił 24-letni Skandynaw.

– On jest legendą tego klubu, więc wie wszystko o byciu tutaj jako piłkarz, więc kiedy mówi do ciebie, to zawsze go słuchasz. On wie, o czym mówi, ponieważ przeszedł przez to wszystko. To także bardzo dobra rzecz – chwalił Norwega młody Szwed.

– Był niesamowity odkąd przybył i przyjechał tu z wielkim uśmiechem na twarzy. Myślę, że to było ważne dla wszystkich piłkarzy. Rozmawiał ze mną i kazał mi robić rzeczy, w których jestem dobry, pokazywać swoje umiejętności i wyrażać siebie na boisku. Bardzo miło było to słyszeć – podsumował Lindeloef.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.