Klopp: Cały czas wywieraliśmy presję na Arsenalu

sports news

Liverpool FC pokonał u siebie Arsenal FC 3:1 w sobotnim meczu Premier League. Jurgen Klopp, menedżer „The Reds”, nie krył zadowolenia z postawy swoich podopiecznych w tym spotkaniu.

– Nie myślałem o liczbie goli, które możemy strzelić. Nie spodziewałem się jednak, że rywale zagrają w takim ustawieniu. Nie jestem pewien, czy choć raz zagrali tak przed sezonem, bo ja tego nie widziałem – powiedział Klopp, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– To oznaczało, że mieliśmy mnóstwo miejsca na skrzydłach, zmienialiśmy strony, ale mieliśmy problem z poruszaniem się w polu karnym. Przeciwnicy wygrali wiele pojedynków w powietrzu, ale my natomiast zbieraliśmy drugie piłki, co sprawiło, że cały czas wywieraliśmy na nich presję – dodał niemiecki szkoleniowiec.

– Długimi okresami gry byłem bardzo zadowolony. Uważam, że wszystko w pierwszych meczach robiliśmy dobrze, a w tym udawało nam się to przez jeszcze dłuższy czas. Wykazaliśmy się większą precyzją. Pokazaliśmy świetną pasję, moc i energię w tym spotkaniu – stwierdził.

Drużyna z Anfield jest liderem tabeli z kompletem dziewięciu punktów. W następnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Burnley FC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 19.02.
https://youtu.be/_oJKs4kbHFA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #ucl

🎙🆕Podcast #kasujemy S01.E50 w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/3tPUM2lMwJ9JahHN5uFcS8?si=PjgSVAHnTveYnKq2veHeBQ #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E50. w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=868582e0-faef-4c62-ade9-2227270a7c67

Load More…