Emery: Jestem rozczarowany wynikiem

sports news

Arsenal FC przegrał na wyjeździe z Liverpool FC 1:3 w sobotnim meczu Premier League. Unai Emery, menedżer „Kanonierów”, żałował, że jego podopieczni nie wykorzystali żadnej z sytuacji w pierwszej połowie.

– Naprawdę jestem rozczarowany wynikiem. To pierwsza analiza, jaką możemy zrobić. W trakcie 90 minut mieliśmy różne okresy pod względem taktycznym i mentalnym – powiedział Emery, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Uważam, że w jednym momencie, przy wyniku 0:3, drużyna pokazała charakter. To jest krok naprzód w tym, co robimy. Wynik oznacza jednak, że nie jesteśmy zadowoleni, ale możemy patrzeć w przyszłość z optymizmem – dodał hiszpański szkoleniowiec.

– W pierwszej połowie byliśmy bardzo głęboko cofnięci, bowiem wysoko grali ich skrzydłowi i dostarczali piłkę w nasze pole karne. Wiedzieliśmy jednak, że to będzie szansa dla Pepe i Auby. Mieliśmy swoje momenty, kiedy przechodziliśmy do ataku. Mogliśmy strzelić gola i wynik mógł być bardziej na styku – stwierdził.

Drużyna z północnej części stolicy Anglii ma na koncie sześć punktów i zajmuje drugie miejsce w tabeli. W następnej kolejce zagra w derbach z Tottenhamem Hotspur.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama