Klub Jakuba Piotrowskiego zwolnił trenera

sports news

Felice Mazzu nie jest już trenerem KRC Genk – poinformował oficjalnie belgijski klub. Piłkarzem tego zespołu jest Jakub Piotrowski.

Główny powód zwolnienia szkoleniowca to słabe wyniki drużyny w ostatnim czasie. Dodatkowo kierownictwo klubu nie dostrzega szans, by obecny sztab trenerski mógł odwrócić ten trend.

KRC Genk po czternastu rozegranych kolejkach, zajmuje 9. miejsce w tabeli belgijskiej ekstraklasy. Dorobek zawodników z Cristal Arena to 20 punktów.

Piłkarzem KRC Genk jest Jakub Piotrowski. Polski pomocnik zanotował w tym sezonie pięć występów.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.