Raczkowski poprowadzi mecz el. ME 2020

sports news

UEFA poinformowała, że Paweł Raczkowski będzie głównym arbitrem meczu Armenia – Grecja, który zostanie rozegrany w ramach eliminacji przyszłorocznych mistrzostw Europy.

Jego asystenami będą Michał Obukowicz i Radosław Siejka. Na sędziego technicznego wyznaczono Daniela Stefańskiego.

Paweł Raczkowski prowadził w tym roku dwa spotkania w ramach el. Euro 2020. W marcu Irlandia Północna-Białoruś oraz we wrześniu Szkocja – Belgia.

Mecz Armenia – Grecja zostanie rozegrany 15 listopada o 18:00 w Erywaniu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.