Klub z Dijon zainteresowany Djibrilem Cisse

sports news

Dyrektor sportowy Dijon, Peguy Luyindula, na ostatnim posiedzeniu zarządu klubu, wyraził chęć podpisania kontraktu z Djibrilem Cisse – poinformował serwis France Football.

38-letni Francuz od ponad trzech lat jest poza futbolem, ale niedawno przyznał, że chciałby wrócić do Ligue 1, aby zdobyć setną bramkę w rozgrywkach.
– Strasznie mnie gryzie to, że nie zdobyłem 100 bramek. Zatrzymałem się na 96 i brak tych czterech goli doprowadza mnie do szaleństwa. Jeśli jakiś klub jest zainteresowany, to mnie wystarczą dwa lub trzy miesiące i osiągnę swój cel – powiedział niedawno Cisse.

Według wielu francuskich źródeł, zwolennikiem podpisania umowy z Cisse jest prezes Olivier Delcourt.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.